Newsy

Held najlepszy wg magazynu Motorrad

Dwóch motocyklistów w drodze, ubranych w kasku motocyklowym i skórzanych kurtkach

Redakcja największego magazynu motocyklowego w Europie, jak co roku, zapytała ponad 51 tys. motocyklistów, które marki oferują najlepsze produkty w danych kategoriach.

Held po raz kolejny zdobył trzy tytuły w konkursie Best Brand 2021. Dodatkowo po raz pierwszy producentowi udało się utrzymać trzecie miejsce w kategorii odzieży, a jednocześnie osiągnąć znakomity wynik w trzech innych kategoriach.

Rękawiczki Held

Zgarniając 67,6% wszystkich głosów, w tym roku Held po raz 16. z rzędu zapewnił sobie nagrodę Best Brand, co oznacza, że wygrywa od początku istnienia nagrody. W tym roku utrzymał niekwestionowaną pozycję lidera w tej flagowej dyscyplinie.

Odzież tekstylna Held

W kategorii odzieży tekstylnej po raz kolejny Held może zaprezentować się jako Best Brand. Kurtki i spodnie tekstylne Helda zdobyły ponad 46,6% głosów czytelników. Nagroda w tej kategorii powędrowała do Helda po raz siódmy z rzędu.

Dżinsy motocyklowe (tkanina aramidowa)

Po raz trzeci z rzędu Held obronił tytuł w kategorii Biker Jeans w 2021 roku i po raz kolejny otrzymał tytuł Best Brand.

Ochraniacze Held

W kategorii ochraniaczy w ostatnich latach Held stale poprawiał swój wynik. W 2021 roku ponownie stanął na podium, zajmując 3. miejsce w głosowaniu i jednocześnie zmniejszając dystans do dwóch czołowych miejsc.

Plecaki Held

Plecaki firmy HELD zgromadziły 32,5% wszystkich głosów, co daje 2. miejsce w tej kategorii.