Newsy

Praca w branży motocyklowej - Doradca Klienta w sklepie motocyklowym w Łodzi

Pracownicy Dobrych Sklepów Motocyklowych
Zespół Dobrych Sklepów MotocyklowychZespół Dobrych Sklepów Motocyklowych

Jeżeli cenisz sobie bezpośredni kontakt z interesującymi ludźmi oraz chciałbyś rozwijać swoją karierę w jednym z najbardziej renomowanych sklepów motocyklowych w Łodzi - mamy coś, co może Cię zainteresować :)

Aktualnie jeden z Dobrych Sklepów Motocyklowych poszukuje osoby do wzmocnienia zespołu na stanowisku Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie zlokalizowanym w samym centrum Łodzi.

Czym będziesz się zajmował?

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami naszej firmy.
  • Aktywne doradztwo i sprzedaż odzieży oraz akcesoriów motocyklowych.
  • Dbałość o atrakcyjną prezentację produktów na powierzchni sklepu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (preferowane miejsce to sklep stacjonarny z artykułami sportowymi).
  • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia.
  • Umiejętności sprzedażowych.
  • Motywacji do rozwoju i ciągłego kształcenia.
  • Uczciwości, sumienności i zaangażowania.
  • Umiejętności budowania efektywnej współpracy z zespołem.
  • Doświadczenie w branży motocyklowej to dodatkowy atut - ale pamiętaj, nie musisz być motocyklistą!

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w dynamicznej branży, wśród ludzi z prawdziwą pasją.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia, które pomogą Ci podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
  • Pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Atrakcyjny system bonusów dla pracowników.

Kliknij TU i aplikuj.

Czytaj dalej

spotkanie motobanda motomeeting
TYDZIEŃ MAREK MOTOCYKLOWYCH w MEGASTORE 4.BIKER WROCŁAW!