Promocje

PRACA: Dołącz do zespołu Powerbike jako Product Manager!

Masz już dosyć nudnej pracy w branży „jakiejkolwiek”? Chcesz połączyć pracę z pasją i pracować z ludźmi podobnymi do Ciebie? Dołącz do zespołu Powerbike!

Powerbike to firma ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracę. Jesteśmy aktywni, realizujemy się na wielu polach - są wśród nas motocykliści, maratończycy, entuzjaści jazdy na rowerze, snowboardziści, piłkarze, siatkarze i pasjonaci jogi. Łączy nas jedno - mamy otwarte umysły i każdego dnia odkrywamy nowe możliwości! Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do nas. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie pod Poznaniem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Product Manager/Konstruktor.

Product Manager/Konstruktor

Miejsce pracy: Dąbrowa p. Poznaniem

Specjalista ds. produktu to osoba odpowiedzialna za prowadzenie projeków związanych z naszymi markami własnymi. Do obowiązków na tym stanowisku należy m.in. zarządzanie cyklem życia produktu, kontakt z dostawcami krajowymi i międzynarodowymi oraz opracowywanie dokumentacji technicznej oraz projektowanie produktów

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?
- Prowadzenie projektów związanych z tworzeniem odzieży i akcesoriów dla motocyklistów dla marek Rebelhorn, Broger i Ozone
- Wykonywanie konstrukcji, modelowania oraz stopniowania odzieży z użyciem oprogramowania
- Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych kolekcji
- Opracowywanie dokumentacji technicznej produktów
- Monitorowanie zgodności realizacji projektu na etapach wdrożenia
- Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
- Analiza i weryfikacja ofert
- Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?
- Znajomości zasad stopniowania, kroju i szycia
- Umiejętności ręcznego konstruowania i modelowania odzieży
- Umiejętności organizacyjnych oraz pracy w zespole
- Umiejętności zarządzania projektami w sposób samodzielny
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Kreatywności i otwartego spojrzenie na produkt i proces
- Biegłej znajomości języka angielskiego
- Dobrej znajomości i obsługi pakietu MS Office
- Umiejętności pracy z oprogramowaniem Corel, Adobe Ilustrator, CLO, Indesign itp.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w młodym, ambitnym, kreatywnym zespole
- Realny wpływ na rozwój marki i produktu
- Pracę w przyjaznej atmosferze

Aby aplikować na to stanowisko, wyślij CV na adres j.iskierski@powerbike.pl. Jako tytuł wiadomości wpisz "Product Manager/Konstruktor".

Do aplikacji należy załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Powerbike S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.