Aktualności

Praca w Poznaniu - dołącz do zespołu 4-biker.pl!

Sieć renomowanych salonów motocyklowych 4-biker.pl szuka do swojego oddziału w Poznaniu informatyka oraz specjalisty ds. obsługi klienta. Aplikuj teraz!

SPECJALISTKA/SPACJALISTA ds. Obsługi Klienta

Szukamy MOTOCYKLISTKI / MOTOCYKLISTY

Zakres zadań:

  • Obsługa sklepu internetowego
  • Obsługa Allegro
  • Telefoniczne wsparcie klientów

Wymagania:

  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość tematyki branży motocyklowej
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Obsługa komputera
  • Uczciwość
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. A

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - cały etat, umowa na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę w ciekawej atmosferze
  • Cykl szkoleń

INFORMATYK