Aktualności

Praca szuka człowieka! [nieaktualne]

DK Motocykle, czyli najlepszy salon motocyklowy w Zielonej Górze szuka pracownika! Sklep zajmuje się sprzedażą części, akcesoriów, odzieży, kasków, olejów i wszystkiego związanego z motocyklami, skuterami i quadami.

STANOWISKO

Doradca klienta/Sprzedawca w salonie motocyklowym

NASZE WYMAGANIA

  • pasja do motocykli – wymaganie najważniejsze
    • komunikatywność i sumienność
      • wysoka kultura osobista
        • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
          • doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego nauczysz się u nas

TWOJE OBOWIĄZKI

  • sprzedaż odzieży i akcesoriów motocyklowych
  • bezpośredni kontakt z klientami

OFERUJEMY

  • pracę, która będzie Twoją pasją
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, wyślij CV na adres kwiatekm72@gmail.com

CV powinno zawierać klauzulę „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zm.)”