Aktualności

Praca - dołącz do ekipy Legato Motocykle Warszawa!

Legato Motocykle poszukuje chętnych do pracy w swoim salonie w Warszawie. Sprawdź szczegóły!

Poszukujemy specjalisów do spraw sprzedaży i obsługi klienta.

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa klienta,
- utrzymywanie stałych relacji z klientami,
- realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką firmy,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
- doświadczenie w branży handlowej,
- mile widziane doświadczenie w branży motocyklowej,
- mile widziane umiejętności obsługi programów magazynowo-sprzedażowych (Optima),
- umiejętności doboru części zamiennych dla jednośladów,
- umiejętności sprzedażowe i pracy w zespole,
- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie,
- chęć rozwoju i kształcenia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pełny etat,
- sklep czynny od pn-sb, możliwe nadgodziny lub dzień wolny,
- doskonalenie i możliwość rozwoju,
- wynagrodzenie w systemie podstawa + premia,
- stałą pracę i gwarancję zatrudnienia,
- prestiżowe miejsce pracy w atrakcyjnym miejscu.
- przywileje cen hurtowych na produkty z asortymentu i nowe motocykle,
- wiele korzyści dla miłośników motoryzacji.

Jeżeli jesteś osobą wesołą, charyzmatyczną, elokwentną, nie masz oporów do kontaktu z ludźmi i chcesz pracować złóż CV już dziś.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: maciek@legato-motocykle.pl